Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Bulgaria (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Olimp
Olimp

Olimp

(143 products)
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Shot Sport Edition, cherry - 25 ml

    No reviews
    Regular price €1.49
    Unit price€0.60 /10ml
    View details
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Protein Bar, Coffee Delight - 40 g

    No reviews
    Regular price €1.29
    Unit price€32.25 /kg
    View details
  • Olimp Ashwagandha 600 Sport - 130 Capsules

    Olimp

    Olimp Ashwagandha 600 Sport - 130 Capsules

    3 reviews
    Regular price €13.59
    Unit price€0.10 each
    View details
  • Olimp Lion's Mane Mushroom - 60 Capsules Olimp Lion's Mane Mushroom - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Lion's Mane Mushroom - 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €16.69
    Unit price€0.28 each
    View details
  • Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml x 20 Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml x 20 Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml x 20

    Olimp

    Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml x 20

    2 reviews
    Regular price €24.99
    Unit price€49.98 /L
    View details
  • Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml

    Olimp

    Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml

    1 review
    Regular price €1.29
    Unit price€0.52 /10ml
    View details
  • Olimp Labs Flexagen Forte - 60 Tablets
    Sold out

    Olimp

    Olimp Labs Flexagen Forte - 60 Tablets

    1 review
    Regular price €21.19
    Unit price€0.35 each
    View details
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg - 200 g Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg - 200 g

    1 review
    Regular price €8.39
    Unit price€41.95 /kg
    View details
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 1505 g Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 1505 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 1505 g

    No reviews
    Regular price €21.99
    Unit price€14.61 /kg
    View details
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Sour Apple - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Sour Apple - 200 g

    2 reviews
    Regular price €8.09
    Unit price€40.45 /kg
    View details
  • Olimp Gold-Vit for Men (Vitamins and Chelated Minerals) - 30 Tablets

    Olimp

    Olimp Gold-Vit for Men (Vitamins and Chelated Minerals) - 30 Tablets

    No reviews
    Regular price €12.69
    Unit price€0.42 each
    View details
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Cola - 60 ml

    No reviews
    Regular price €2.19
    Unit price€3.65 /100ml
    View details
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Lemon - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Lemon - 500 g

    Olimp

    Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Lemon - 500 g

    1 review
    Regular price €13.69
    Unit price€27.38 /kg
    View details
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, White Chocolate - Raspberry - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, White Chocolate - Raspberry - 700 g

    No reviews
    Regular price €32.89
    Unit price€46.99 /kg
    View details
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Lemonade - 200 g

    1 review
    Regular price €8.59
    Unit price€42.95 /kg
    View details
  • Olimp Ginseng Vita-Complex - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Ginseng Vita-Complex - 30 Capsules

    No reviews
    Regular price €6.89
    Unit price€0.23 each
    View details
  • Olimp Gold Lecithin 1200 mg - 60 Capsules
    5% off

    Olimp

    Olimp Gold Lecithin 1200 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Sale price €9.17 Regular price €9.69
    Unit price
    View details
  • Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Caffeine Kick 200 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €5.59
    Unit price€0.09 each
    View details
  • Olimp Tribusteron 60 - 120 Capsules Olimp Tribusteron 60 - 120 Capsules Olimp Tribusteron 60 - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Tribusteron 60 - 120 Capsules

    1 review
    Regular price €18.49
    Unit price
    View details
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Ice Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Ice Cream - 700 g

    1 review
    Regular price €32.29
    Unit price€46.13 /kg
    View details
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Cherry flavour - 1 Ampoule

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Cherry flavour - 1 Ampoule

    No reviews
    Regular price €1.89
    Unit price€75.60 /L
    View details
  • Olimp Gold-Vit C 1000 Sport Edition - 60 Capsules
    5% off

    Olimp

    Olimp Gold-Vit C 1000 Sport Edition - 60 Capsules

    No reviews
    Sale price €11.17 Regular price €11.79
    Unit price€0.19 each
    View details
  • Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml

    Olimp

    Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml

    No reviews
    Regular price €2.89
    Unit price€11.56 /100ml
    View details
  • Olimp Pro Whey Shake, Chocolate - 700 g Olimp Pro Whey Shake, Chocolate - 700 g
    Sold out

    Olimp

    Olimp Pro Whey Shake, Chocolate - 700 g

    No reviews
    Regular price €18.49
    Unit price€26.41 /kg
    View details
  • Previous
  • Page 3 / 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Next

Olimp is Poland's leading sports nutrition brand with pharmaceutical-grade manufacturing standards. Trusted by professional athletes worldwide, Olimp delivers premium supplements backed by extensive research and the highest quality control in the industry.

Polish Pharmaceutical Sports Nutrition

Olimp operates one of Europe's most advanced supplement manufacturing facilities, producing products to pharmaceutical rather than food-grade standards. This exceptional quality control has earned Olimp the trust of elite athletes and sports teams globally. The brand invests heavily in research, creating formulations that reflect the latest sports science.

Olimp Products at Medpak

At Medpak, we offer Olimp's premium range. Performance supplements include Thermo Speed Extreme Mega Caps (120 caps) for thermogenic support, Vita-Min Multiple Sport (60 caps) for athlete multivitamin needs, and Ashwagandha 600 Sport (60 caps) for adaptogenic support. Chela-MZB Sport Formula Mega Caps (60 caps) provides chelated zinc, magnesium, and B6.

Magnesium comes in convenient Chela-Mag B6 Forte Shots in Orange and Cherry flavours (single ampoules). Gold Omega 3 Sport Edition (120 caps) delivers pharmaceutical-grade fish oil. L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps (120 caps) supports fat metabolism and energy.

Why Choose Olimp

Olimp delivers Polish pharmaceutical manufacturing in sports nutrition—quality levels that exceed industry norms. The brand's elite athlete trust is earned. For those seeking premium sports supplements with pharmaceutical-grade quality, Olimp provides Poland's finest.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Bulgaria (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart