Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Bulgaria (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Vitaler's
Vitaler's

Vitaler's

(200 products)
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g

    No reviews
    Regular price €12.19
    Unit price€24.38 /kg
    View details
  • Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules

    4 reviews
    Regular price €5.19
    Unit price€0.09 each
    View details
  • Vitaler's Cordyceps (Chinese Caterpillar Fungus) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Cordyceps (Chinese Caterpillar Fungus) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Cordyceps (Chinese Caterpillar Fungus) 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Cordyceps (Chinese Caterpillar Fungus) 500 mg - 60 Capsules

    1 review
    Regular price €9.29
    Unit price€0.15 each
    View details
  • Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum) 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum) 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum) 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum) 450 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Muira Puama (Ptychopetalum) 450 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Sale price €4.64 Regular price €6.19
    Unit price€0.08 each
    View details
  • Vitaler's Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Devil's Claw 500 mg - 60 Capsules

    3 reviews
    Regular price €5.19
    Unit price€0.09 each
    View details
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg - 120 Tablets

    3 reviews
    Regular price €7.39
    Unit price€0.06 each
    View details
  • Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Shaker with Strainer, Black - 500 ml + 150 ml

    1 review
    Regular price €2.99
    Unit price€4.60 /L
    View details
  • Vitaler's Fisetin 100 mg - 30 Capsules Vitaler's Fisetin 100 mg - 30 Capsules Vitaler's Fisetin 100 mg - 30 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Fisetin 100 mg - 30 Capsules

    2 reviews
    Sale price €10.41 Regular price €13.89
    Unit price€0.35 each
    View details
  • Vitaler's MSM (Organic Sulfur) 700 mg - 120 Capsules Vitaler's MSM (Organic Sulfur) 700 mg - 120 Capsules Vitaler's MSM (Organic Sulfur) 700 mg - 120 Capsules Vitaler's MSM (Organic Sulfur) 700 mg - 120 Capsules Vitaler's MSM (Organic Sulfur) 700 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's MSM (Organic Sulfur) 700 mg - 120 Capsules

    1 review
    Regular price €7.99
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Vitaler's Digestive Enzymes - 60 Capsules Vitaler's Digestive Enzymes - 60 Capsules Vitaler's Digestive Enzymes - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Digestive Enzymes - 60 Capsules

    2 reviews
    Regular price €8.99
    Unit price€0.15 each
    View details
  • Vitaler's Reishi 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Reishi 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Reishi 400 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Reishi 400 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Sale price €6.14 Regular price €8.19
    Unit price€0.10 each
    View details
  • Vitaler's Organic Silicon 150 mg - 60 Capsules Vitaler's Organic Silicon 150 mg - 60 Capsules Vitaler's Organic Silicon 150 mg - 60 Capsules
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Organic Silicon 150 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Regular price €5.99
    Unit price€0.10 each
    View details
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 4000 IU, drops - 30 ml
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin D3 4000 IU, drops - 30 ml

    No reviews
    Sale price €4.26 Regular price €5.69
    Unit price€1.42 /10ml
    View details
  • Vitaler's Boswellia Serrata 200 mg - 60 Capsules Vitaler's Boswellia Serrata 200 mg - 60 Capsules Vitaler's Boswellia Serrata 200 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Boswellia Serrata 200 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Sale price €5.39 Regular price €7.19
    Unit price€0.09 each
    View details
  • Vitaler's Quercetin 250 mg - 60 Capsules Vitaler's Quercetin 250 mg - 60 Capsules Vitaler's Quercetin 250 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Quercetin 250 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Sale price €6.89 Regular price €9.19
    Unit price€0.11 each
    View details
  • Vitaler's Fermented Red Rice - 60 Capsules Vitaler's Fermented Red Rice - 60 Capsules Vitaler's Fermented Red Rice - 60 Capsules Vitaler's Fermented Red Rice - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Fermented Red Rice - 60 Capsules

    3 reviews
    Regular price €6.69
    Unit price€0.11 each
    View details
  • Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece

    Vitaler's

    Vitaler's Pillbox, Black - 1 piece

    2 reviews
    Regular price €1.29
    Unit price
    View details
  • Vitaler's Fenugreek 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Fenugreek 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Fenugreek 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Fenugreek 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Fenugreek 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Fenugreek 500 mg - 60 Capsules

    1 review
    Regular price €6.19
    Unit price€0.10 each
    View details
  • Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Probiotic 28 Strains with FOS - 30 Capsules

    4 reviews
    Regular price €12.99
    Unit price€0.43 each
    View details
  • Vitaler's Siberian Ginseng (Eleuthero) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Siberian Ginseng (Eleuthero) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Siberian Ginseng (Eleuthero) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Siberian Ginseng (Eleuthero) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Siberian Ginseng (Eleuthero) 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Siberian Ginseng (Eleuthero) 500 mg - 60 Capsules

    1 review
    Regular price €9.29
    Unit price€0.15 each
    View details
  • Vitaler's Vitamin B12 100 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 100 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 100 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 100 mcg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin B12 100 mcg - 120 Tablets

    No reviews
    Regular price €5.59
    Unit price€0.05 each
    View details
  • Vitaler's Vitamin B12 5 mg - 60 Tablets Vitaler's Vitamin B12 5 mg - 60 Tablets Vitaler's Vitamin B12 5 mg - 60 Tablets
    30% off

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin B12 5 mg - 60 Tablets

    No reviews
    Sale price €9.37 Regular price €13.39
    Unit price€0.16 each
    View details
  • Vitaler's Ecdysterone 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Ecdysterone 300 mg - 60 Capsules Vitaler's Ecdysterone 300 mg - 60 Capsules
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Ecdysterone 300 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Regular price €20.49
    Unit price€0.34 each
    View details
  • Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml

    2 reviews
    Sale price €5.54 Regular price €7.39
    Unit price€1.85 /10ml
    View details
  • Previous
  • Page 3 / 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 9
  • Next

Vitaler's is Medpak's own Polish supplement brand offering vitamins, minerals, medicinal mushrooms, and omega-3 oils. With carefully crafted formulations at accessible prices, Vitaler's delivers quality supplementation that represents good value for health-conscious consumers across Europe.

Quality Polish Supplementation

Vitaler's was created to provide high-quality supplements without unnecessary markups. The brand focuses on effective formulations using well-researched ingredients in optimal forms, making consistent daily supplementation achievable for everyone. Every product reflects Medpak's commitment to delivering trusted quality at fair prices.

Vitaler's Products at Medpak

At Medpak, we offer Vitaler's comprehensive range. Vitamins include D3 in multiple strengths as drops and softgels, ADEK combinations for adults and children, K2 MK-7, methylated B-complex, vitamin C with rosehip, and individual B vitamins in convenient drop format. Minerals cover magnesium with B6, zinc picolinate, selenium, iodine, and potassium—available as capsules or liquid drops for flexible dosing.

The medicinal mushroom range features cordyceps, lion's mane, reishi, chaga, maitake, and shiitake, plus a combined Vital Mushrooms blend. Herbal extracts include ashwagandha, curcumin, milk thistle, maca, and saw palmetto. Norwegian cod liver oil provides omega-3s in multiple flavours including a Junior version for children. Melatonin options support healthy sleep.

Why Choose Vitaler's

Vitaler's delivers carefully crafted Polish supplements with quality formulations at accessible prices. The brand makes consistent supplementation achievable for all budgets. For those seeking reliable everyday supplements that represent good value, Vitaler's provides trusted Polish quality.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Bulgaria (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart