Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Bulgaria (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. As I Am

As I Am

(23 products)
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn



    Check Now
  • As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    5 reviews
    Regular price €12.29
    Unit price€51.86 /L
    View details
  • As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Regular price €11.89
    Unit price€50.17 /L
    View details
  • As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    As I Am

    As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    4 reviews
    Regular price €11.29
    Unit price€24.87 /kg
    View details
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    4 reviews
    Regular price €10.39
    Unit price€173.17 /L
    View details
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    2 reviews
    Regular price €14.19
    Unit price€59.87 /L
    View details
  • As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    2 reviews
    Regular price €14.49
    Unit price€61.14 /L
    View details
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    1 review
    Regular price €11.19
    Unit price€49.30 /kg
    View details
  • As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    As I Am

    As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Regular price €10.69
    Unit price€45.11 /L
    View details
  • As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    As I Am

    As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    3 reviews
    Regular price €12.49
    Unit price€52.70 /L
    View details
  • As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml
    Sold out

    As I Am

    As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml

    No reviews
    Regular price €15.39
    Unit price€32.40 /L
    View details
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    2 reviews
    Regular price €10.69
    Unit price€22.51 /L
    View details
  • As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Regular price €11.49
    Unit price€48.48 /L
    View details
  • As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g
    Sold out

    As I Am

    As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g

    1 review
    Regular price €12.89
    Unit price€56.78 /kg
    View details
  • As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml
    Sold out

    As I Am

    As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Regular price €11.39
    Unit price€48.06 /L
    View details
  • As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g

    As I Am

    As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g

    No reviews
    Regular price €13.59
    Unit price€29.93 /kg
    View details
  • As I Am Rice Water Micellar Shampoo - 237 ml

    As I Am

    As I Am Rice Water Micellar Shampoo - 237 ml

    No reviews
    Regular price €12.09
    Unit price€51.01 /L
    View details
  • As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-dandruff Oil - 120 ml

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-dandruff Oil - 120 ml

    No reviews
    Regular price €12.49
    Unit price€104.08 /L
    View details
  • As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml
    Sold out

    As I Am

    As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml

    1 review
    Regular price €9.19
    Unit price€21.03 /L
    View details
  • As I Am Restore & Repair Conditioner for Damaged Hair - 355 ml

    As I Am

    As I Am Restore & Repair Conditioner for Damaged Hair - 355 ml

    No reviews
    Regular price €13.49
    Unit price€38.00 /L
    View details
  • As I Am Classic Smoothing Gel for Hair Styling - 227 g
    10% off

    As I Am

    As I Am Classic Smoothing Gel for Hair Styling - 227 g

    1 review
    Sale price €8.90 Regular price €9.89
    Unit price€39.21 /kg
    View details
  • As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g

    As I Am

    As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g

    1 review
    Regular price €8.49
    Unit price€75.13 /kg
    View details
  • As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml

    As I Am

    As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml

    No reviews
    Regular price €17.59
    Unit price€29.32 /100ml
    View details
  • As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml
    15% off
    New arrival

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml

    No reviews
    Sale price €11.01 Regular price €12.99
    Unit price€31.01 /L
    View details

As I Am is an American hair care brand that celebrates and nurtures naturally curly, coily, and textured hair. Founded with a mission to help people embrace their natural hair texture, As I Am creates nourishing, effective products specifically formulated to meet the unique needs of curls and coils in all their beautiful diversity.

The As I Am Philosophy

As I Am was born from the belief that natural hair deserves products designed specifically for its unique structure and needs. Curly and coily hair types require extra moisture, gentle handling, and ingredients that enhance rather than fight against natural texture. The brand formulates with this understanding, using nourishing ingredients like coconut, rice water, rosemary, and shea butter to deliver hydration, definition, and strength. As I Am's product names reflect their empowering message: love your hair exactly as it is.

As I Am Products at Medpak

At Medpak, we offer an extensive As I Am range for complete curl care. The Classic line includes the beloved Coconut CoWash for gentle cleansing, Twist Defining Cream and Curling Jelly for definition, Smoothing Gel for sleek styles, and nourishing Leave In Conditioner. The Long and Luxe collection targets length retention with Curl Enhancing Smoothie, GroYogurt Leave-in, and Gro Edges for baby hair control.

For hydration-focused care, the Rice Water line offers Micellar Shampoo, Hydrating Conditioner, and Strengthening Hair Spray. The Rosemary collection supports hair growth with Strengthening Conditioner, Refreshing Mist, Shampoo, and Hair Growth Oil. The Dry & Itchy Scalp Care range addresses scalp concerns with a soothing Anti-dandruff Conditioner, Leave-In Conditioner, and Anti-dandruff Oil. Additional essentials include Restore & Repair Conditioner, So Much Moisture Lotion, and Curl Clarity Shampoo.

Why Choose As I Am

As I Am has earned its devoted following by truly understanding textured hair and creating products that deliver real results. The brand's comprehensive range addresses every curl concern from wash day to styling to scalp health. For anyone with curly, coily, or textured hair seeking products that nourish, define, and celebrate their natural texture, As I Am provides trusted solutions backed by genuine expertise in curl care.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Bulgaria (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart