Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Bulgaria (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. TIRTIR

TIRTIR

(38 products)
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn



    Check Now
  • TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml

    TIRTIR

    TIRTIR Milk Skin Toner - 150 ml

    No reviews
    Regular price €20.79
    Unit price€138.60 /L
    View details
  • TIRTIR Ceramic Milk Ampoule - 40 ml TIRTIR Ceramic Milk Ampoule - 40 ml

    TIRTIR

    TIRTIR Ceramic Milk Ampoule - 40 ml

    No reviews
    Regular price €36.99
    Unit price€924.75 /L
    View details
  • TIRTIR Ceramic Cream - 50 ml

    TIRTIR

    TIRTIR Ceramic Cream - 50 ml

    No reviews
    Regular price €28.19
    Unit price€5.64 /10ml
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Make Up Fixer - 80 ml TIRTIR Mask Fit Make Up Fixer - 80 ml TIRTIR Mask Fit Make Up Fixer - 80 ml

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Make Up Fixer - 80 ml

    No reviews
    Regular price €11.89
    Unit price€14.86 /100ml
    View details
  • TIRTIR Milk Skin Toner Light - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner Light - 150 ml TIRTIR Milk Skin Toner Light - 150 ml
    10% off

    TIRTIR

    TIRTIR Milk Skin Toner Light - 150 ml

    No reviews
    Sale price €17.40 Regular price €19.39
    Unit price€116.00 /L
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 17C Porcelain - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g
    Sold out

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 17C, Porcelain - 18 g

    No reviews
    Regular price €20.39
    Unit price€113.28 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 23N, Sand
    Sold out

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 23N, Sand

    No reviews
    Regular price €13.49
    Unit price€299.78 /100g
    View details
  • TIRTIR Collagen Lifting Eye Cream - 15 ml TIRTIR Collagen Lifting Eye Cream - 15 ml TIRTIR Collagen Lifting Eye Cream - 15 ml
    Sold out

    TIRTIR

    TIRTIR Collagen Lifting Eye Cream - 15 ml

    No reviews
    Regular price €20.19
    Unit price€134.60 /100ml
    View details
  • TIRTIR SOS Soothing and Regenerating Serum - 50 ml
    15% off

    TIRTIR

    TIRTIR SOS Soothing and Regenerating Serum - 50 ml

    No reviews
    Sale price €23.02 Regular price €27.19
    Unit price€460.40 /L
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 21N Ivory - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g
    Sold out

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 21N, Ivory - 18 g

    No reviews
    Regular price €20.39
    Unit price€113.28 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 29N Natural Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 24W Soft Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 29N, Natural Beige - 18 g

    No reviews
    Regular price €19.79
    Unit price€109.94 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g
    Sold out

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 15C, Fair Porcelain - 18 g

    No reviews
    Regular price €19.99
    Unit price€11.11 /10g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17C, Porcelain
    Sold out
    10% off

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17C, Porcelain

    No reviews
    Sale price €10.43 Regular price €11.59
    Unit price€231.78 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 24W, Soft Beige

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 24W, Soft Beige

    No reviews
    Regular price €14.69
    Unit price€81.61 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 25N, Mocha
    10% off

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 25N, Mocha

    No reviews
    Sale price €10.40 Regular price €11.59
    Unit price€57.78 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 24N, Latte

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 24N, Latte

    No reviews
    Regular price €12.69
    Unit price€70.50 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17N, Vanilla

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini Shade 17N, Vanilla

    No reviews
    Regular price €12.69
    Unit price€70.50 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13C, Fair - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13C, Fair - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 13C, Fair - 18 g

    No reviews
    Regular price €17.89
    Unit price€99.39 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 21W Natural Ivory - 4,5 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 24W Soft Beige - 18 g
    10% off

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 21W, Natural Ivory - 4,5 g

    No reviews
    Sale price €11.40 Regular price €12.69
    Unit price€25.33 /10g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 27N Camel - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g
    Sold out
    10% off

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 27N, Camel - 18 g

    No reviews
    Sale price €17.90 Regular price €19.89
    Unit price€99.44 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 23N Sand - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 23N, Sand - 18 g

    No reviews
    Regular price €20.39
    Unit price€113.28 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 17N Vanilla - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 17N, Vanilla - 18 g

    No reviews
    Regular price €20.39
    Unit price€113.28 /100g
    View details
  • TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 17C Porcelain TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 24W Soft Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 29N Beige TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g 21W Natural Ivory
    Up to 10% off

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Aura Cushion Compact Foundation - 4,5 g

    No reviews
    Sale priceFrom €18.71 Regular price €20.79
    Unit price€415.78 /100g
    View details
  • Previous
  • Page 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Next

TIRTIR is a Korean beauty brand that achieved global viral fame with their Mask Fit Red Cushion. Known for exceptional coverage, longevity, and an inclusive shade range rare in K-Beauty, TIRTIR delivers makeup and skincare that has earned cult status among beauty enthusiasts worldwide.

Viral K-Beauty Phenomenon

TIRTIR's Mask Fit Red Cushion became a social media sensation for delivering flawless, long-lasting coverage with a natural skin-like finish. The brand responded to global demand by expanding to over 20 shades—addressing the inclusivity gap that has historically limited K-Beauty's international appeal. This combination of performance and accessibility has made TIRTIR a standout in the competitive cushion market.

TIRTIR Products at Medpak

At Medpak, we offer TIRTIR's acclaimed range. The Mask Fit Red Cushion comes in an extensive shade range from fair to deep tones, available in full and mini sizes. Skincare includes Milk Skin Toner in regular and Light versions for brightening hydration, Ceramic Cream and Milk Ampoule for barrier support, SOS Serum for skin recovery, and Collagen Eye Cream for the delicate eye area. Makeup extends to lip oils, setting fixers, and complementary products.

Why Choose TIRTIR

TIRTIR delivers viral-worthy K-Beauty with products that genuinely live up to the hype. The Mask Fit cushion's reputation is well-earned. For those seeking proven Korean makeup and skincare with inclusive options, TIRTIR provides the quality that created the buzz.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Bulgaria (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart